Silvie Pelant Janatová
Jsem...

Silvie Pelant Janatová

a letos v zimě oslavím krásných 40 let strávených v našem městě. Jsem vdaná a mám dvě báječné děti. V období dospívání jsem se věnovala místnímu folkloru, který mám velmi hluboko v srdci, tak jako tradice. Není mi lhostejné, jak se v našem městě lidé cítí, jak se chováme k přírodě a k okolí jako takovému. V minulých letech jsem se zasadila o zákaz parkování a nainstalování odpadkových košů v Procháskově lesoparku, neustále jsem se připomínala kvůli mikulovské zeleni, a také jsem dopomohla k veřejnému hlasovacímu zařízení v Mikulově. Ráda vařím, zahradničím, komunikuji s lidmi všech věkových kategorií, trávím volné chvíle s přáteli a rodinou.

Chci...
Již dlouhodobě se věnuji dění v Mikulově jako aktivní občanka. Chci především vrátit Mikulovu ztracenou duši. Proto jsem se rozhodla kandidovat v letošních volbách, aby mé návrhy na zlepšení nezůstávaly v šuplíku, nebo si je nebrali ostatní za své. Mám zájem založit v Mikulově komunitní centrum, kde se budou lidé setkávat napříč všemi generacemi. Chci zapojit především starší občany, aby měli možnost předávat moudra a zkušenosti mladším generacím.

Proč s Pro Mikulov...
Pro Mikulov jsme založili spontánně a mám ohromnou radost, že se vytvořil kvalitní tým lidí, kteří mají podobné cíle jako já. Je čas na změnu, je čas začít brát naše občany vážně, více jim naslouchat a dbát o naše prostředí, ve kterém žijeme. Je důležité podporovat cestovní ruch, avšak s citem a občanem na prvním místě. Chcete změnu? Volte uskupení číslo 13.
   
Sylva Chludilová
Jsem...

Sylva Chludilová

je mi 55 let, vychovala jsem zde syna a dceru, mám dva vnoučky. Před šestnácti lety jsem založila galerii Efram, kterou dosud provozuji. Věnuji se výtvarné tvorbě, arteterapii, organizaci kulturních a vzdělávacích akcí. Mám ráda historii, architekturu i kouzlo starých domů, literaturu, hudbu, cestování, přírodu.

Chci...
Harmonické, přirozeně živé, prosperující, čisté a bezpečné město. Atraktivní a vyhledávaný„Hotel Mikulov“, jehož provozovatelé i obsluhující personál žijí někde na periférii – není to přece jen trochu málo? Často slyším postesknutí: „No jo, tady už to není pro staré. Prožili a odpracovali jsme tu celý život. Zrušili nám městskou dopravu, mizí lavičky pro naše bolavé nohy, k lékaři jezdíme mimo město a problematicky, brzy nebude ani kde nakoupit. A stěží někoho zajímají naše osudy, životní zkušenosti.“. Ale Mikulov, zdá se, není ani město pro mladé. Kde pracovat, když nejsem kuchař, číšník ani pokojská, za co bydlet? Bude místo ve školce a zaparkuji někde? Pro koho toto krásné město vlastně je? Přesto jsem optimista a věřím, že spoustu věcí společně postupně zlepšíme.

Proč s Pro Mikulov...
Protože bez politických vazeb, protože zdravým rozumem a srdcem, nápady, elánem a chutí, protože s přesvědčením, že je to cesta k dobrým změnám.
   
Richard Stacha
Jsem...

Richard Stacha

v čerstvých 41 letech. Mikulov okupuji téměř celý život. Pracuji jako OSVČ s větším zaměřením - sport, průvodcovství v zahraničí převážně Barcelona, školitel uchazečů o zbrojní průkaz aj.

Chci...
Mikulov je velice hezké město, které si zaslouží naši péči a pozornost. Vzhledem k tomu, že je nás zde cca 7500 lidí, tak to není zas až tak moc, abychom se nemohli domluvit a bojovat za ještě lepší žití v našem krásném městě. Každé zvolené seskupení zastupitelů a radních nechávají kus práce směrem k nám všem, ale také se najdou věci, které by být nemusely, které už mohly být atd. Rád bych se zaměřil na bezpečnost a sport v našem městě, jelikož v dalších odvětvích týkající se například infrastruktury, kultury, finančnictví atd. jsou v našem sdružení nezávislých kandidátů Pro Mikulov kvalitní lidé. Komunikaci s občany považuji za velice prioritní záležitost, jelikož zastávám názoru, že je to město nás všech a ne jen 25 zastupitelů. My vás máme “jen” zastupovat.

Proč s Pro Mikulov...
Vždyť se podívejte, jaká je to dobrá banda lidí. Pro Mikulov je směs od kantora až po dělníka a oba dokáže nakrmit pekař, kterého taky máme. Vážně, je to skvělý tým ve všech věkových kategoriích 18+. A co bych o nich teď napsal... jsou to jedni z nás, z vás. Dejte nám šanci ukázat se. My vás nezklameme. Pokud ano, můžete mi dát 13 facek. Proč 13? No přece  proto, že je to naše volební číslo ?.
   
Tomáš Ranzenhofer
Jsem...

Tomáš Ranzenhofer

je mi 41 let. Pracuji jako soudní znalec v oboru strojírenství a jako interim manažer ve strojírenských společnostech. Ve strojírenství se pohybuji od svých 14 let a po studiích VŠ na manažerských postech, kde jsem sbíral zkušenosti v moderních způsobech řízení firem.

Chci...
V oblasti města Mikulova se chci věnovat především rozvoji sportu, a to především v rovině sportu rekreačního i výkonnostního. Chtěl bych navázat na historicky úspěšné fungování sportovních odvětví jako je kopaná, florbal, odbíjená, košíková, ale také jezdectví, šachy, stolní tenis, aerobik a plavání. Chci znovu obnovit diskuzi nad výstavbou městských lázní a bazénu. Neměla by zapadnout ani myšlenka, kterou má město i náš kraj ve svém plánu, a to je podpora golfového areálu pro děti a dospělé. Chci se zasadit o to, aby se sport stal opět lákadlem a stabilizátorem pro rozvoj města v očích obyvatel.

Proč s Pro Mikulov...
Sdružení Pro Mikulov spojuje nezávislé kandidáty, kterým není město Mikulov a jeho občané lhostejné. Problémy a starosti občanů mají chuť řešit, a nejen se o nich vybavovat. Kandidáti nezastupují žádnou zkorumpovanou stranou a jsou plní elánů a nápadů. To je důvod proč sdružení Pro Mikulov volit a proč jsem si jej vybral a jsem jeho součásti.
   
Michal Žovinec
Jsem...

Michal Žovinec

a je mi 36 let. V Mikulově bydlím od jednoho roku. Jsem elektrikář a posledních pět let se učím i na chlaďaře. Mám tři malé roztomilé děti, dvě chlupaté morčata a jednu úžasnou ženu. Mezi mé koníčky patří historický šerm, lukostřelba a deskové hry. Mou vášní je řez, výsadba a množení ovocných dřevin, hlavně starých krajových odrůd jabloní a hrušní. Mám rád dřevo a práci s ním, k čemuž se vracím především v zimě, kdy je na to více času.

Chci...
Chci, aby Mikulov zůstal nadále bezpečným městem. Chci, aby se přestaly kácet zdravé stromy, ba naopak aby zeleně a stromů ve městě přibylo. Chci, aby město bylo příjemnějším místem pro život a ne především nafukující se turistickou atrakcí. Chci, aby finanční toky města byly transparentní a aby se s penězi města lépe hospodařilo.

Proč s Pro Mikulov...
Ve sdružení nezávislých kandidátů Pro Mikulov se sešla barvitá skupina lidí různého věku a různých profesí. Nadchlo mě, že tito lidé chtějí v Mikulově spoustu věcí pozitivně změnit. Proto jsem se rozhodl přiložit ruku k dílu a nejen „remcat u piva“, neboť jak říkal Mahátma Gándhí: „Ty musíš být tou změnou, kterou chceš vidět ve světě“. Se vší vážností a s odhodláním Vám nabízíme, že z Mikulova uděláme ještě lepší místo pro život. Teď je to na Vás.
   
Jan Bilíček
Jsem...

Jan Bilíček

je mi 44 let a od svého narození žiji v Mikulově. Vystudoval jsem VŠ v oboru Informatika a věnuji se hlavně informačním technologiím. Od roku 2013 se živím jako OSVČ a to zejména správou počítačových sítí, opravou a údržbou PC a jiné výpočetní techniky, tvorbou internetových stránek, instalací kamerových systémů a prodejem EET pokladen.

Chci...
Aby se místní občané, žijící v Mikulově desítky let, cítili i nadále v našem krásném městě příjemně a bezpečně. Naopak nechci, aby Mikulov potkal stejný osud, jako Český Krumlov nebo italské Benátky, kde se historické centrum zcela vylidnilo a na náměstí nepotkáte nikoho jiného než turisty. Chci, aby se zprůhlednilo hospodaření města a jeho dceřiných společností Mikulovská rozvojová a Tedos. Budu podporovat přijetí vyhlášky o hazardu, jak to udělali např. v Pasohlávkách již v roce 2013.

Proč s Pro Mikulov...
Ve sdružení Pro Mikulov se sešla skupina lidí, z nichž mnohé znám již řadu let, kterým jde především o blaho místních obyvatel a nejsou spokojeni se současným vedením radnice a jejich přístupu k místním občanům. Velmi rád budu pomáhat při naplňování našeho volebního programu, který jsme společně sestavili s mottem: "Společně Pro Mikulov".
   
Pavel Sameš
Jsem...

Pavel Sameš

vystudoval jsem stavárnu, ročník 1978 a do Mikulova jsem se přistěhoval za krásou Jižní Moravy.

Chci...
Město pro lidi a otevřený přístup radnice.

Proč s Pro Mikulov...
Jsme skupina lidí, které trápí stejné problémy jako ostatní občany města Mikulova a víme, že je třeba je řešit, protože nikdo jiný to za občany neudělá. Nejsme politicky vázáni, proto budeme upřednostňovat místní řešení problematiky.
   
Jiří Pelant
Jsem...

Jiří Pelant

je mi 39 let a v Mikulově žiju 10 let. Pracuji zde 12 let v místní průmyslové výrobní firmě na poziciho finančního manažera.

Chci...
Chci Mikulovu vrátit původní tvář, kterou jsem před lety poznal, razit heslo vše pro místního občana, jelikož u něho všechno začíná a konční, vylepšit vztahy, klima a náladu ve městě.

Proč s Pro Mikulov...
Myslím si, že místní komunální politika potřebuje “okysličit” a dostat nový impuls a v nově vzniklém sdružení Pro Mikulov se sešla skupina lidí, kterým není Mikulov lhostejný a mají chuť, sílu a čas pro to něco udělat. Proto jim dejte šanci to prokázat a dejte jim svůj hlas.
   
David Dyrčík
Jsem...

David Dyrčík

je mi 30let a pracuji v Rakousku ve výrobě pečiva. Mým největším koníčkem je malé rodinné vinařství, které budujeme s mou ženou a jejím bratrem. V Mikulově žiji již více než 8 let, je to můj domov, který jsem si zamiloval od první návštěvy.

Chci...
Se podílet na směrování města tak, aby to bylo dobré místo pro život nejen mé rodiny.
Rovněž bych rád obnovil fungováni dobrovolných hasičů, kteří zde historicky byli a městu i občanům by byla funkční jednotka dobrovolných hasičů prospěšná.

Proč s Pro Mikulov...
Oslovily mne některé body programu a to, ze jde o novou krev, která může rozvířit vody na radnici :-).
   
Magda Černáková
Jsem...

Magda Černáková

žiji v Mikulově 13 let a vystudovala jsem Matematicko - fyzikální fakultu UK v Bratislavě. Dnes pracuji jako učitelka na místním Gymnázium.

Chci...
Jelikož se věnuji stále jak svým dětem, tak i žákům, je mým krédem "Mikulov dětem" a to od zábavy až po bezpečnost.

Proč s Pro Mikulov...
Našla jsem ve sdružení nezávislých kandidátů Pro Mikulov spoluobčany s podobnými názory a nápady. Proto s Pro Mikulov.
   
Martin Müller
Jsem...

Martin Müller

a v  Mikulově trávím celý život, mimo čas kdy mě mé povolání řidiče poslalo na dlouhé cesty. Vyučil jsem se jako kuchař - číšník a tomuto povolání jsem se věnoval velmi krátce. Avšak kontakt s lidmi mne velmi naplňuje. Mám praxi co se týče vinohradnictví a vinaření. Práce s vínem mne velmi naplňuje.

Chci...
Mikulov je perlou Jižní Moravy. Podle toho by se s našim městem mělo i zacházet. Rád bych, aby se město ptalo a komunikovalo s jeho obyvateli. Více dbalo na jejich životní pohodu a nepodřizovalo se jen turismu a obchodu. Přeji si  zlepšení sousedských vztahů a návratu k maloměstskému životu, kde se lidé rádi potkávají na ulici a kulturních akcích.

Proč s Pro Mikulov...
V této skupině jsou lidé ze všech oblastí, které Mikulov pálí. Jsou to lidé, kteří dokáží rozebrat každý problém do hloubky a ukazují spoustu úhlů pohledu na danou věc. Komunikují a vzájemně si vyměňují názory. Jsem rád, že jsem členem tohoto sdružení, které hlavně diskutuje a nevnucuje své názory.
   
Lukáš Pešek
Jsem...

Lukáš Pešek

žiji v Mikulově od narození a pracuji jako montážní dělník.

Chci...
Zlepšit hospodaření našeho města, chci, aby Město neutrácelo za zbytečné investice a za předražené projekty za naše peníze a aby se více myslelo na obyvatele Mikulova.

Proč s Pro Mikulov...
Líbí se mi, že se lidé našeho města nebojí jít kandidovat a mají chuť něco změnit. Jsem jeden z nich a proto jsem se rozhodl podpořit sdružení Pro Mikulov. Jsem přesvědčen, že naše sdružení má co nabídnout.
   
Marcela Krištofová
Jsem...

Marcela Krištofová

a již 49 let  je Mikulov mým domovem. Zde jsem vychovávala svoji dceru, zde mám přátele, rodinu , místa která mám ráda. V životě jako každý člověk zažívám nejen to to dobré, ale když mám pocit že zrovna se ke mně štěstí obrací zády, tak se projdu po náměstí , dýchám vůni  tohoto města, potkávám známé tváře  nebo si sednu na terasu zámku a z krajiny kolem čerpám sílu. Na zámku  mne také můžete potkat přes sezonu jako průvodkyni.

Chci...
Jako matka dospělé dcery, která mi odešla do Brna, bych si přála, aby Mikulov nezestárl. Mladí lidé musí hledat práci ve větších městech, protože zde nejsou pracovní příležitosti. Odchází s nimi naše tradice předávané po generace, naše vzpomínky, ale především budoucnost. V poslední době mám pocit, že lidské vztahy ustupují podnikatelským ambicím, zvýšení počtu turistů má přednost před podporou o udržení mladých rodin ve městě, poklonkování před turisty nahradilo úctu a pokoru vůči našim babičkám a dědečkům. Jsem přesvědčena, že každý zastupitel by měl mít hlavně sociální cítění, lidský přístup a uvědomit si, proč sedí na křesle zastupitele.

Proč s Pro Mikulov...
Název naší kandidátky hovoří za vše. Chceme pracovat pro naše město, chceme mu naslouchat, řešit jeho bolesti a těšit se z jeho radostí. Chceme žít  v Mikulově  jako důstojní, vážení a spokojení občané. Nechceme  bojovat za Mikulov na veřejných sítích , vylévat si svá srdce při posezení s přáteli aniž by to mělo jiný výsledek než že se ještě více naštveme. Proto jdeme do voleb s osobním nasazením a jsem přesvědčena, že „Pro Mikulov“  udělá  pro Mikulov co bude v jeho silách.
   
Lucie Dyrčíková
Jsem...

Lucie Dyrčíková

od narození žiji v Mikulově, s malými přestávkami, kdy jsem měla možnost se podívat jak to funguje i jinde. V dětství a dospívání jsem reprezentovala Českou republiku a hlavně Mikulov i ve stolním tenise. Pracovala jsem jako managerka v cestovním ruchu a gastronomii. Mám úžasnou rodinu.

Chci...
Pokud mi občané dají důvěru, mohou ode mne čekat, že aktivně podpořím dobré věci v těchto oblastech: sport, práce s mládeží, kultura, životní prostředí, místní spolky a výrobci, spokojené soužití všech generací, průhlednost rozhodování, informovanost a komunikace s občany. Také mne velmi zajímá fungování Tedosu a Mikulovské rozvojové, územní plán, prodeje majetku města a další nakládání s ním.

Proč s Pro Mikulov...
Byla jsem u zrodu tohoto nápadu, kdy jsem zakladatelku Pro Mikulov hecovala k tomu, aby dala dohromady lidi, kteří nebudou mít jen plané řeči někde na internetu. Asi nás takových bylo více, protože to Silvie všechno zvládla, klobouk dolů a děkuji jí za to. Dala dohromady mikulovčáky, kteří živě diskutují, nechtějí jen mluvit, ale hlavně konat a to ve prospěch Mikulova a jeho občanů, bez ohledu na nějaké volby, díky těm toto sdružení sice vzniklo, ale lidem v něm jde opravdu o Mikulov.
   
Jana Vlková
Jsem...

Jana Vlková

a je mi 59 let. Jako žurnalistka jsem v našem městě řídila několik let redakci novin Hlas Pálavy. Podílela jsem se v rámci kulturního střediska na rozvoji města a obsahem novin se snažila pomáhat řešit jeho komunální témata. Na konci minulého tisíciletí to byly zejména problémy v bezpečnosti.

Chci...
Aby se především obyvatele v našem městě cítili dobře.

Proč s Pro Mikulov...
Proto jsem se rozhodla kandidovat za sdružení Pro Mikulov, které staví otázku bezpečnosti jako jednu z priorit ve volebních tématech pro nadcházející komunální volby. Mikulov má v současnosti obrovský rozvojový potenciál, kterého je potřeba náležitě využít. Potřebuje zhodnocení zkušeností, kvalifikovanost, pracovitost a mladický elán do dalšího volebního období. Líbí se mi, že naši kandidáti chtějí udělat co nejvíc pro své spoluobčany, aby byl Mikulov nejen atraktivní turistickou destinací, ale hlavně vlídným městem pro své obyvatele a trvale dobrou adresou.
   
Romana Korvasová
Jsem...

Romana Korvasová

a je mi 26 let, nyní pracuji jako letuška. Mám ráda přírodu a v minulých letech jsem studovala zahradní a krajinářskou architekturu.

Chci...
Pro naše město chci lepší podmínky pro občany žijící v tomto městě. Mít spokojené občany, jež nebudou utlačováni na úkor růstu ekonomiky města.

Proč s Pro Mikulov...
V našem sdružení Pro Mikulov se sešla zajímavá skupina lidí, kteří se chtějí podílet na změnách města pro mikulovské občany. Proto volte Pro Mikulov, pokud chcete změnu.
   
Markéta Sojková
Jsem...

Markéta Sojková

a v Mikulově žiju 18 let. Narodila jsem se v Šumperku a bez skrupulí můžu napsat, že Mikulov se stal mým druhým domovem. S manželem tady vychováváme tři dcery. Nyní se po rodičovské dovolené vracím na pozici marketéra ve Vinařství Volařík. Předchozí pracovní zkušenosti mi daly možnost nahlédnout do oblasti hotelnictví, cestovního ruchu a kultury města Mikulov.

Chci...
Aby Mikulov byl vždy příjemným místem na Zemi pro běžný život občanů i návštěvníků města. Důležité je proto naslouchat potřebám občanů a reagovat na ně, podporovat vzdělanost obyvatel, zajistit kvalitní lékařskou péči, vytvořit zázemí pro seniory a každopádně zpracovat koncepci trvale udržitelného rozvoje cestovního ruchu.

Proč s Pro Mikulov...
Věřím, že komunální volby jsou zejména o lidech. Lidech, kteří nepodléhají politické "dikci", jsou vzděláni ve svém oboru a při rozhodování se řídí vlastním rozumem s plným vědomím zodpovědnosti. Zkrátka v každém okamžiku se rozhodují podle toho, co je nejlepší Pro Mikulov!
   
Radek Hanečák
Jsem...

Radek Hanečák

a je mi 46 let. V Mikulově žiji od narození. Pracuji jako servisní technik v Mikulově a mám rád dobré jídlo a veselé lidi.

Chci...
Naše město krásné a rozkvetlé. Je pro mne velmi důležité, aby se zde obyvatelé města Mikulova lépe cítili.

Proč s Pro Mikulov...
Ve sdružení Pro Mikulov se sešla spousta fajn lidí, kteří mají výborné nápady, které by vedly k pozitivním změnám našeho města. Jsem rád, že můžu být u toho a být nápomocen v naší společné započaté práci.
   
Jana Veselská
Jsem...

Jana Veselská

je mi 47 let a v našem krásném městě žiji 30 let. Spousta lidí si mne určitě pamatuje z Klenotů na náměstí, kde jsem léta pracovala na pozici prodavačka. Nyní pracuji jako uklízečka. Mezi mé koníčky patří rodina, jóga, tanec, procházky se psem, kolo a přátelé.

Chci...
V Mikulově chci šetrné a rozumné zacházení s přírodou, naučit turisty pravidlům, která bychom si měli nastavit. Je důležité mít více zeleně na náměstí, větší koše. Ráda komunikuji s lidmi všech generací, proto bych byla pro pravidelné setkávání mikulovských občanů, kteří by mezi sebou našli přátelství nebo se společně doplňovali.

Proč s Pro Mikulov...
Jasná volba ?. Program pro lidi z Mikulova, libí se mi otevřenost k problémům. Sešli se tu fajn lidičky různých profesí, zkušeností, elánu a nápadů. Všem nám tu jde především o náš Mikulov.
   
Martina Michalisková
Jsem...

Martina Michalisková

rozená Ištvánková rodačka z Mikulova, co zde žije 35 let. Momentálně jsem na rodičovské dovolené, mám dvě dcery. Má profese je krejčová a pracuji ve svatebním salónu, šití je zároveň mým koníčkem. K dalším aktivitám patří bylinkaření a procházky po okolí s celou rodinkou.

Chci...
Pro Mikulov klidné prostředí pro rodiny s dětmi. Děti jsou naše budoucnost a jak se budeme my chovat k nim, tak se budou oni chovat k nám.

Proč s Pro Mikulov...
Je to jednoduché. Chci, aby nám tady všem bylo líp, už jen bod z volebního programu " Zelená pro Mikulov" je dobrým začátkem jak začít a pak nadále pokračovat ve spolupráci s lidmi co tady žijí a nebo i s těmi, co sem jezdí rekreačně. Vše je o komunikaci. Takže proto společně Pro Mikulov.?
   
Marcela Kuchyňková
Jsem...

Marcela Kuchyňková

a v Mikulově žiji od svého narození, tedy 48 let. Jsem vdaná, mám dvě skvělé dcery a dokonce už i úžasnou vnučku. Dá se říct, že půl svého pracovního života pracuji sama na sebe a mám krásnou voňavou práci - jsem kosmetička a dělám ženy krásnější a sebevědomější:-) Snažím se žít slušně a poctivě podle Zlatého pravidla: Chovej se k druhým tak jak chceš, aby se oni chovali k tobě.

Chci...
Mikulovu a nám všem bych moc přála, aby se k sobě lidé chovali s úctou, více naslouchali jeden druhému, aby se nám tu spolu dobře žilo, abychom viděli sklenici polo-plnou a ne poloprázdnou, aby zde chtěly žít a pracovat naše děti, bylo zde dostupné bydlení pro mladé rodiny a ne jen lukrativní místo pro "přespolní".

Proč s Pro Mikulov...
Sešli se zde lidé, kterým Mikulov a vše, co se tu děje, není lhostejné, nechtějí jen mluvit, ale hlavně konat...nám všem přeji při volbách šťastnou ruku při výběru nových zástupců Mikulova, kteří potlačí své ego, budou se chtít a umět domluvit a společně změní většinu toho, co trápí mikulovské občany.
   
Olga Harajová
Jsem...

Olga Harajová

je mi 40 let a pracuji jako učitelka I.stupně na Základní škole v Novosedlech. Pocházím ze Sedlece, v Mikulově žiji 3 roky. Celý můj život je však úzce s městem spjatý v podobě školní docházky do základní školy a gymnázia, návštěv kulturních akcí, přátel a známých. Vždy jsem ale toužila v Mikulově žít, založit rodinu a vychovávat děti, což se mi splnilo. Mezi mé záliby patří kultura, procházky přírodou a v posledních letech perníkaření.

Chci...
Do budoucna chci v Mikulově nejen bydlet a žít, ale také se aktivněji podílet na životě ve městě a snažit se společně hledat účinná a fungující řešení pro to, co nás pálí. Proto jsem se rozhodla jít tímto směrem se sdružením Pro Mikulov.

Proč s Pro Mikulov...
Sešla se zde skupina lidí různých věkových skupin, oblastí působení a životních zkušeností, což dohromady tvoří celek, pro který je prioritní občan a vytvoření podmínek pro spokojený život ve městě.
   
Pavel Ištvánek
Jsem...

Pavel Ištvánek

je mi 59 let a z toho 55 jich prožívám v Mikulově. Pracuji v dělnické profesi jako pracovník odpadového hospodářství.

Chci...
Chci převážně změnu v jedné oblasti... Přestaňme betonovat, dláždit a asfaltovat zelené plochy!

Proč s Pro Mikulov...
S Pro Mikulov, jemuž fandím kandiduji z toho důvodu, že nemám rád, když mi někdo lže, převrací skutečnosti ke prospěchu svému a v tomto uskupení se sešlo spoustu dobrých a zajímavých lidí, kteří mají zájem v rámci samosprávy toto změnit sdílí totožný postoj.
   
Miluše Růžičková
Jsem...

Miluše Růžičková

mám 39 let, jsem vdaná, mám dvě děti a v Mikulově žiji od narození. Ve volném čase se věnuji především rodině. Mezi mé zájmy patří vaření a pečení.

Chci...
Jelikož jsem mikulovčanka srdcem i duší, chci, aby jsme byli v našem městě všichni spokojení a myslelo se více především na nás občany.

Proč s Pro Mikulov...
Protože má realizovatelné plány a cíle. Není ji lhostejné prostředí ve kterém žijeme, myslí na seniory a na budoucnost naši dětí, zkrátka nás všech.
   
Jindra Zich
Jsem...

Jindra Zich

je mi 64 let a v našem městě žiji již 38 let. Dnes jsem již v důchodu.

Chci...
Chci zlepšit klima mezi vládnoucí městskou elitou a občany, ve prospěch města a jeho obyvatel. Nelíbí se mi, jak si představitelé města dělají věci po svém.

Proč s Pro Mikulov...
Sešli jsme se ve velmi dobře namíchané skupině lidí různých názorů a stejných cílů, kdy jeden druhého podporujeme a respektujeme. Jsem přesvědčen, že se nám společné dílo podaří.